Aktualizacje SSO #1

Zmiana koloru strzałek w wyścigu.

Jeszcze ostatnio strzałki, które wskazują drogę w czasie wyścigu, były ciemno zielone. W środę twórcy SSO zmienili kolor na pomarańczowy.

Nowe czapki Anni.

Anni otwiera sklep z czapkami na Placu Aideen. Ma dla nas zadania, które musimy wykonać, aby móc kupić te czapki. Ma ona dla nas kilka zadań. Na koniec ostatniego dostaniemy od niej w prezencie za pomoc różową czapkę, której nie sprzedaje w swoim sklepie. Ja już tą czapkę mam 😀

Nakarm ptaki.

Jeśli będziesz przechodzić obok fontanny na Placu Aideen, zauważysz siedzącego na niej mężczyznę. Ma on dla każdego gracza kilka zadań. Jeśli chcesz, możesz mu pomóc nakarmić ptaki. Najpierw da Ci ziarna, potem każe Ci po nich posprzątać, a następnie je wygonić.

Dwójka zagubionych przyjaciół.

Sierra ma spotkanie z dwójką swoich przyjaciół w Upadku Gubernatora, na terenie Lodziarni Leonarda. Niestety, zgubili się gdzieś po drodze. Najpierw musimy znaleźć jedną z jej koleżanek w Upadku Gubernatora i ją odprowadzić. Kiedy ona będą sobie rozmawiać, my musimy szukać drugiej z nich, Jessiki. Jessica znajduje się na Placu Aideen. Musimy zabrać ją do koleżanek.

Podejrzane interesy w mieście Jorvik.

Ktoś podejrzany kręci się koło Lodziarni Leonarda. Kiedy wejdziemy w krzaki obok Lodziarni Leonarda, zauważymy mężczyznę w czarnym ubraniu. Ma on dla nas zadania. W drugim lub trzecim mamy pojechać na Molo 13, a potem pójść w najciemniejsze miejsce. Zastaniecie go pod murem jednego z budynków (blisko miejsca, w którym wysiadamy). W kolejnym zadaniu, jego nazwa (nad postacią) , zmienia się na „Zero-Zero”, a kiedy my przejdziemy jego tor i nie natkniemy się na nikogo, mianuje nas na  tajną agentkę „Zet-Zet-Zet”. Później jedziemy do Upadku Gubernatora, i spotykamy się z nim przed wejściem na teren Lodziarni Leonarda. Mamy za zadanie zrobić podejrzanej kobiecie trzy zdjęcia z ukrycia. Później wracamy do Zero-Zero. W kolejnym zadaniu mamy przeszukać zielone kosze na śmieci w poszukiwaniu śladów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Targ koni znajduje się w Srebrnej Polanie.

WMoorland, jak zapewne wiecie, jest sklep Life Time. Członkowie Life Time z niego brać darmowe rzeczy. Twórcy SSO właśnie dodali tam nowe rzeczy, więc jeśli jesteś Life Time, sprawdź, co kryje się w nim nowego!

Zespół SSO obiecuje, że w następnym tygodniu będzie aplikacja na telefon lub tablet. Podobno będzie można chodować źrebaki.

W tym tygodniu to już wszystkie aktualizacje. Czekam na następne, a wy?

 

 

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Aktualizacje SSO #1"

Powiadom o
avatar
1000
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zaq13edc
Gość

Ten blog jest super <3 Na jakiej stronie go robiłas ??

Axa
Gość

Fajny blog. Super zrobiony. Pisz więcej i nie tylko o Star Stable. Jest mało fajnych blogów a za dużo filmów YouTube.

Hiaku223
Gość

Ogólnie nie wiem, co się stało ale jak poszłam na molo 13 miałam odblokowane wszystkie rzeczy np. Dud Dzw itp.. Ale czy opłaca, się wstępować do tej jakiejś organizacji z Zero-Zero?

Pamela Proudhook
Gość

Hej 🙂 Super blog <3 Mam pytanie ponieważ teraz gram na sso i mam zadanie gdzie musze robić zdjecia tej kobiecie i jak robie zdjecia to musze od nowa zacząć 🙁 poradzisz jak mam to zrobić? 🙂

wpDiscuz